OSZD MEG MÁSOKKAL!

RENDSZERVÁLTÁSI MENETREND:
AZ UTCÁN ÉS NEMZETKÖZI JOG ALAPJÁN IS MEGVALÓSÍTHATÓ FORGATÓKÖNYV

Ahhoz, hogy a rendszerváltás folyamata békésen, de határozottan végbemenjen, szükség van egy pontos, utcán is megvalósítható menetrendre, amely megfelel a nemzetközi jog előírásainak és a civil ellenállás eszméjének. Ez a menetrend a tömegek aktív részvételét, jól szervezett akciókat és egy átlátható, nemzetközileg elfogadott politikai megoldást igényel.

1. Előkészítő Fázis – Tudatos Mozgósítás és Informálás

  • Közösségépítés: Helyi és országos szinten hozzunk létre civilekből és szakértőkből álló csoportokat, amelyek az ellenállás alapjait megteremtik. Ezek a csoportok szervezzék meg a demonstrációkat, informálják az embereket a célokról és a jogi keretekről.
  • Online és offline kampányok: Terjesszük az információkat minden platformon, plakátokon, közösségi médiában és személyes találkozók során. Fontos, hogy az emberek tisztában legyenek a békés és jogilag helyes cselekvések fontosságával.
  • Nemzetközi támogatás biztosítása: Vegyük fel a kapcsolatot nemzetközi szervezetekkel, emberi jogi csoportokkal, és figyelmeztessük a nemzetközi közösséget az események várható alakulására. Jelentsük be hivatalosan a szándékainkat a békés rendszerváltás érdekében.

2. Tömeges Kiállás – Béketüntetések és Figyelemfelkeltés

  • Tömeges demonstrációk szervezése: Kezdjük el a békés tömeges kiállásokat az ország nagyvárosaiban. A tüntetések célja a közvélemény felrázása és a hatalom figyelmeztetése, hogy a társadalom nem hagyja figyelmen kívül az igazságtalanságot.
    • Tüntetések mottói: „Igazságot Magyarországnak!”, „Rendszerváltást most!”, „Népi alkotmányt Magyarországnak!”
    • Fontos, hogy ezek a megmozdulások mindig békések és erőszakmentesek legyenek, hiszen így válnak nemzetközileg elfogadottá és támogatottá.
  • Szakszervezetek és civil szervezetek bevonása: A szervezett csoportok segítségével a demonstrációk mögött álló támogatás növekszik, ezzel biztosítva a széles társadalmi bázist.
  • Sztrájkok elindítása: Az országos szintű sztrájkok megkezdése, különösen a kulcsfontosságú ágazatokban (oktatás, egészségügy, közlekedés), amely figyelmezteti a kormányt, hogy a nép egységesen elutasítja a jelenlegi rendszert.

3. Béke és Nyomásgyakorlás – A Kormány Határidővel Történő Felszólítása

  • Nyilvános követelések megfogalmazása: Hivatalos nyilatkozatot kell benyújtani a kormánynak, amelyben határidőt adunk az alkotmányos jogrend helyreállítására, az Orbán-rezsim lemondására és a demokratikus választások kiírására.
  • Nemzetközi szervezetek bevonása: Forduljunk az Európai Unióhoz, az ENSZ-hez és más nemzetközi szervezetekhez, hogy figyeljék és felügyeljék a folyamatokat, és biztosítsák a békés átmenetet.
  • Nyomásgyakorlás a kormányra: Ha a kormány nem hajlandó teljesíteni a nép követeléseit, folytassuk a nyomásgyakorlást országos sztrájkok, blokádok és tömeges tüntetések formájában. Ezek az akciók hangsúlyozzák, hogy a nép már nem fogadja el a jelenlegi rezsimet.

4. Átmeneti Időszak – A Népi Alkotmányos Jogok Helyreállítása

  • Ideiglenes Nemzeti Tanács felállítása: Ha a kormány lemond, szükség van egy ideiglenes nemzeti tanácsra, amely a polgárok és civil szervezetek képviselőiből áll. Ez a testület biztosítja az alkotmányos rend fenntartását és a választások előkészítését.
  • Tárgyalások a hatalom átadásáról: A nemzetközi közösség bevonásával békés átmeneti tárgyalások megkezdése a hatalom demokratikus úton történő átadásáról.
  • Szabad és tiszta választások kiírása: Az átmeneti tanács célja, hogy az új, szabad választások tisztességesek és átláthatók legyenek, nemzetközi megfigyelők jelenlétében.

5. Új Magyarország Megteremtése – Alkotmányos Reform és Jogállamiság

  • Új alkotmány kidolgozása: Az új, népi alkotmány elkészítése, amely biztosítja az egyéni szabadságjogokat, a jogállamiságot és a korrupciómentes politikai rendszert. Ebben a folyamatban minden társadalmi csoport részt vehet, hogy valódi konszenzus alakuljon ki.
  • Igazságos kormányzás kialakítása: Az új politikai vezetés megalakítása, amely a társadalom érdekeit szolgálja, és minden állampolgár számára méltányos lehetőségeket biztosít.

Befejezés: A Jövő Nemzedékéért és Magyarországért

Ez a menetrend békés, de határozott módon segít megvalósítani a rendszerváltást Magyarországon, összhangban a nemzetközi jogi normákkal. Most van itt az idő, hogy összefogjunk és közösen felépítsünk egy új, igazságos Magyarországot, amelyet a nép akaratára alapozunk.